PIEDĀVĀTĀ PRODUKCIJA

Ražošanā izmantojam priedes koksni vai cēlkoku (osis vai ozols) un finieri. Visur izmantojam Latvijas izejmateriālus - Latvijas kokmateriālus, Latvijā ražotas krāsas un lineļļas, līmi, audumus utt. Materiāli tiek krāsoti ar sertificētu, rotaļlietām paredzētu krāsu. Lielu uzmanību pievēršam, lai mūsu produkcija ir dabīga, videi un bērniem nekaitīga. Koka kastes ir apstrādātas ar ekoloģisku laku vai lineļļu. Visur tiek izmantots roku darbs, nevis rūpnieciskā ražošana. Katrs materiāls tiek gatavots individuāli ar rūpību un mīlestību.

 

GARANTIJA

Ja jūs neesat apmierināti ar materiāla kvalitāti, lūdzu, ziņojiet mums par to 14 dienu laikā - samainīsim to pret jaunu preci uz mūsu izdevumu rēķina vai atgriezīsim samaksāto naudu

 

PASŪTĪŠANA

Visus Jums vēlamos materiālus ir iespējams iegādāties uzreiz, ja vien tie ir mūsu noliktavā. Ja noliktavā Jums vēlamais materiāls nav, uz pasūtījuma izpildi ir jāgaida apmēram 1-2 nedēļas, dažos gadījumos 2-4 nedēļas. Mūsu piedāvāto produkciju piedāvājam pasūtīt elektroniski

 

PIEGĀDE

Rīgas pilsētas robežās, kā arī Mārupē, Rāmavā, Ķekavā un Baložos pasūtījumus piegādājam bez maksas, veicot pasūtījumu virs 80 eiro. Kurjers nogādās Jūsu pasūtījumu uz mājām vai citu norādīto adresi. Piegādes dienu un laiku saskaņosim iepriekš. Lūdzam pārliecināties, ka piegādes dienā Jūsu telefona aparāts ir ieslēgts un varēsiet atbildēt uz zvanu! Ja kurjeram nav bijis iespējams ar Jums sazināties un piegādes adresē preci nav iespējams atdot, var tikt pielāgota papildus samaksa par atkārtotu piegādi.

Pasūtījumiem ar kopējo summu zem 80 EUR, par piegādi Rīgas pilsētā jāmaksā 10 EUR, taču ir iespējams arī izņemt pasūtījumu mūsu darbnīcā bez maksas. Ārpus Rīgas piegādi veicam, izmantojot Omnivas pakomātu terminālu (omniva.lv), piegādes maksa, sākot no 2.88 EUR.

 

SAMAKSA

Samaksāt par saņemtajiem materiāliem ir iespējams skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī vai ar bankas pārskaitījumu (rēķins) vai Paypal maksājumu.

Ar bankas pārskaitījumu -  uz Jūsu norādīto e-pasta adresi izsūtīsim rēķinu, Jūs to apmaksājat, un pēc naudas ienākšanas mūsu norēķinu kontā, būs iespējams saņemt materiālus (ar piegādi vai pašiem atbraucot tiem pakaļ).

Ar Paypal maksājumu - iespējams par pasūtījumu samaksāt caur mūsu mājaslapu no sava Paypal konta, kas piesaistīts bankas kartei.

Skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī - ir iespējams pirms samaksas apskatīt pasūtījumu, samaksāt, pretī saņemot pavadzīmi un kvīti.

Veicot pasūtījumu, lūdzam norādīt Jums piemērotāko samaksas veidu.